Keramický hrnek 250 ml - Houby

Kód: 2397
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem

Keramický hrnek s černým lemem potištěný autorskou ilustrací hubObjem 250 ml (měřeno po okraj hrnečku), vzhled smaltovaného plecháčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický hrnek o objemu 250 ml s černým lemem, díky kterému má hrneček vzhled retro plecháčku. Hrnek je potištěný po celé ploše, potisk končí zhruba 2 cm od ucha a zdobí jej naše autorská ilustrace lesních hub, která byla v originále malovaná akvarelem.

Hrneček je potištěn sublimační technologií díky které si potisk zachová krásný lesk, kvalitu a sytost barev. 

Sublimační tisk je vhodný na mytí v myčce, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme raději hrnečky mýt v ruce, aby barvy neztratily svou sytost a lesk.

Tisk hrnečků probíhá námi osobně v naší dílně v Praze, a díky tomu je možné na hrnečky natisknout téměř cokoliv. Pokud jste u nás zahlédli motiv, který na našich hrnečkách není, nebojte se nás oslovit, rádi Vám hrnek potiskneme i jiným motivem. Tato možnost neplatí pro vaše vlastní grafiky, fotografie a podobně,  tiskneme pouze naše vlastní autorské ilustrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: 250ml
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 250ml
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
KP Avatar autora | 16.8.2022
Potisk je vážně krásný, obrázky máte celkove parádní. Trochu me zklamalo, ze je hrnek opravdu dost těžký, a to i na keramiku. Neumím si představit kolik musí vážit ten velký hrnek. Neuvažujete do budoucna rozšířit nabidku o kvalitnější porcelán (s tenkými stěnami a nižší váhou než keramika)?
A Avatar autora admin (Administrátor) 17.8.2022
Dobrý den, Kateřino, máme velkou radost, že se hrnek líbí. :) Váhu máme uvedenou u produktu, mrzí mě, že Vás zaskočila - u malého hrnku se jedná o 260g, u toho velkého - jak jste se poptávala a nedovedla si představit, tak je to 460g. :) V nejbližší době určitě změnu hrnků neplánujeme, po dlouhém zkoušení různých alternativ, jsme skončili u právě nabízených hrnků a plecháčků. Pokud ovšem bude v budoucnu více požadavků, tak se nad tím zamyslíme, zatím takovou zpětnou vazbu vidíme poprvé. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: