Zápisník pro Bullet Journal - Lemuři

Kód: 4455
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem
Papírová kapsička

Jedinečný zápisník na Bullet Journal s měkkými koženkovými deskami se zlatou ražbou s motivem lemura. Rozměr 18 x 13 cm, vazba V8, 140 stran, tečkovaná lineatura. Lze vybrat variantu s papírovou kapsičkou vlepenou na zadní předsádku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální zápisník, který může mít nespočet využití. Byl vytvořen s myšlenkou praktického, lehkého a uživatelsky příjemného bloku, který vám bude dělat radost a uspokojí vaše kreativní potřeby tím, co skrývá uvnitř. Pokud vám při psaní překáží linky a je pro vás obtížné psát rovně nebo pokud potřebujete ve svých zápiscích často podtrhávat, kroužkovat, kreslit různé tvary, tak bude tento zápisník s tečkovanou lineaturou právě pro vás. Ideální je pro tvorbu tzv. Bullet Journal deníku (metoda osobního plánování).

Desky zápisníku jsou měkké a vyrobeny z koženky, která je na dotek velmi příjemná. Předsádka zápisníku je barevně potištěna naší autorskou ilustrací lemurů mezi korunami stromů.

Lze objednat i variantu s praktickou papírovou kapsičkou vlepenou na zadní předsádku, do které si můžete uschovat jakékoliv drobnosti jako jsou samolepky nebo další papírové doplňky ke tvorbě bullet journalu. Kapsička má rozměr 15,5 x 10 cm.  

- rozměr 18 x 13 cm

- tečkované stránky

- vazba V8, desky z umělé kůže

- 140 stran

-  stránky 160g ofsetový papír

- předsádka - barevný tisk

- zaoblené rohy

- 2 lacetky (záložky)

- zavírání na gumičku

- zlatá ražba na přední straně desek - obrázek cca 4 x 4 cm, zlatá ražba na zadní straně desek - logo 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: