Hra Země, město - Výzva

Kód: 4477
Novinka
Značka: ePiPí
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Společenská hra Země, město, ... tak jak ji ještě neznáte. Vylepšená a ještě zábavnější forma klasické verze této oblíbené hry.  Trhací blok, velikost A5, 50 listů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenskou hru Země, město zná snad každý z nás. Tutot variantu jsme pro vás ale ještě vylepšili a maličko zkomplikovali! :-) Hra z názvem Země, město "Výzva" v sobě totiž ukrývá úplně nová témata a stává se tak i mnohem náročnější. Témata, která ve hře najdete jsou: značka, sport, slavná osobnost, slovo na 8 písmen, barva.

   Pro svou rychlou přípravu a jednoduchá pravidla je hra Země, město skvělou volbou pro chvilky zábavy s přáteli a rodinou, na cesty, nebo jako veselý a originální dárek pro milovníky her. Hra je vytvořena formou trhacího bloku o velikosti A5 s krycím listem a má celkem 50 listů, které se dají jednoduše vytrhnout. Na každé stránce je 14 řádků, tedy prostor pro 14 kol.

V herním bloku naleznete také pravidla hry s detailním popisem hry i bodování.

Pravidla hry: Hra začíná určením písmene, kterým musí začínat všechna slova v řádku. Jeden z hráčů si v duchu říká písmenka abecedy a jiný hráč ho dle svého uvážení zastaví. Hra začíná hned jakmile hráč vyřkne písmenko, u kterého se zastavil. Hráči do každého sloupce jednoduše vpisují slova začínající na zvolené písmeno. Kolo končí v momentě, kdy má některý z hráčů vyplněné všechny sloupečky v řádku a oznámí to soupeřům slovem STOP. Na konci každého kola si hráči navzájem porovnávají svá slova a udělují si body.

Bodování: V případě, že hráč stihl vepsat slovo jako jediný ze všech hráčů, má 20 bodů. Pokud mají vyplněné slovo všichni hráči a slova se liší, má každý 10 bodů. V případě, že mají hráči slova vyplněná a shodují se, mají pouze 5 bodů. Pokud některý z hráčů nestihl vepsat slovo do sloupečku, nezískává žádný bod. Součet bodů v řádku se vpisuje do posledního sloupečku s názvem BODY.

Pojmy: 

Značka - konkrétní obchodní značka výrobku, organizace, firmy nebo jednotlivce

Sport - kolektivní sport, míčový sport, vodní sport, letní sport, zimní sport, bojová umění, automobilové a motocyklové sporty, duševní sporty, pálkovací sporty, sporty zaměřené na přesnost atd. 

Slavná osobnost - žijící i nežijící, herec, zpěvák, skladatel, sportovec, architekt, malíř, politik, panovník, spisovatel, vědec, vynálezce atd.  

Slovo na 8 písmen - jakékoliv samostatné slovo na 8 písmen začínající na vybrané písmeno abecedy

Barva - jakákoliv barva z existujícího barevného spektra, konkrétní odstín barvy, teplé barvy, studené barvy, pastelové barvy, monochromatické barvy atd.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Hmotnost: 0.292 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: