Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4936 hodnocení
5
4888x
4
36x
3
4x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé dodání
Super
+ přehledný web, otevřená komunikace, rychlé dodání, překvapení v balíčku
Vše vždy na jednicku, skvělý přístup:)
RM
Radek Mika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.2.2025
K
Karmen
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2025
Rychlé doručení a moc pěkné
ilustrace. Moc doporučuji.
E
Emma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2025
Super happy with my new diary! The illustrations and format are gorgeous.🥰 Beautiful package, fast delivery and kind service. I would definitely recommend it! 🌻
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2025
Bleskové dodání krásných produktů 🙂 Doporučuji!
LE
Lenka Elišáová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2025
Lehká, se uzávěrem, který opravdu neproteče. A ty krásné obrázky? Prostě láska na první pohled.
perfektní jednání
+ Rychlé doručení
+ Dobře zabaleno
- Přišly jiné magnetky, než jsem si původně objednala. Navíc jsou velmi slabé, takže nesplňují svůj účel, aby udržely papír na ledničce. Je to pak jen hezká dekorace, což mě moc mrzí, že nejsou i funkční.
Dobrý den, očividně jsme se při balení přehlédli a poslali jsme Vám magnetky jiného typu. Odhaduji, že jste dostala magnetky dekorativní a ne neodymové, které jste měla objednané. Obě mají totiž stejný motiv :(
Žádná zpráva na email ohledně reklamace zatím nedorazila, ale poprosím kolegyni, aby Vás kontaktovala. Věřím, že situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
Ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace, hezký zbytek dne! :)
Jakub, ePiPí
Kvalitní a krásný věci. Potřebovala jsem s něčím poradit a reakce na email byla téměř okamžitá.
MM
Michaela Malá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2025
KM
Kristýna Míková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2025
BC
Barbora Cimburková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2025
Krásný hrnek s rozkošným obrázkem. Přišel rychle a byl skvěle zabalen. Určitě zde budu objednavat znovu.
VV
Veronika Vesecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2025
Úžasné zboží, krásně zabaleno, rychle doručeno. Není co vytknout.
+ Nádherné a originální zboží
+ Velký výběr
+ České a lokální
+ Krásné zboží
+ Rychlé dodaní
Objednala jsem ten nejrostomilejší hrnek na světě. Přišek opravdu rychle a byl perfektně zabalen aby se nerozbil. Mohu jenom doporučit.
JJ
Jiřina Janičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2025
PŠ
Pavla Šimánková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2025
