Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4937 hodnocení
5
4889x
4
36x
3
4x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VB
Veronika Bezděková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2025
Úžasné produkty.
Barevné, malované, originální, nápadité... 🎉
Papírové hry jsou skvělé. Dcera si zamilovala vaše Lodě.
Objednávka vyřízena i doručena rychle. Děkujeme a doporučujeme.
+ rychle vyřízení objednávky, krásné zboží
IF
Ivana Freibergová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2025
A
AO
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2025
Spousta krásných věcí. Pokud hledáte dárek nebo jen nějakou drobnost pro radost, tak doporučuji.
Prostě jako vždycky .. velká spokojenost a je to bomba ;-)
GH
Gabriela Hluchá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2025
PB
Pavla Brokešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2025
JC
Jolana Chocholoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
Milý přístup, rychlá odezva
ES
Eliška Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2025
Jsem s nákupem velmi spokojená. Rychlé dodání, kvalitní provedení výrobků, originalita. Cena je trochu dražší, ale za autorskou tvorbu a podporu českého podnikání mi to přijde adekvátní. Nakupuji opakovaně.
Skvěle !! Rychle , bez problému .
Rada se vrátím k dalšímu nákupu .
LC
Lenka Chramostilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
Skvele napady.
SH
Sáblíková Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
VV
Veronika Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
Naprostá spokojenost, rychlé dodání…
+ Dobrá komunikace. Rychlé dodání.
Vše proběhlo v pořádku. Obchod doporučuji
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2025
Naprostá spokojenost :)
Koupila jsem si překrásný hrneček s pejsky, který mě naprosto uchvátil a musím upřímně říct, že ve skutečnosti je ještě mnohem pěknější. Naprosto úžasná práce :) Nadšená jsem i s termosky s pejsky, vydry na propisce jsou neskutečně roztomilé :) Prostě nádhera, nádhera, nádhera.
Dále mě překvapilo rychlé dodání, moc pěkně zabalená objednávka.
Jsem velice spokojená a určitě to nebyl můj poslední nákup.
AŠ
Andrea Šmídková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2025
Vše super, krásné provedení a rychlé dodání!
+ Krásné a bezpečné zabalené
