Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4987 hodnocení
5
4938x
4
36x
3
4x
2
1x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2019
ML Avatar autora Margaryta Lebedzeva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2019
EJ Avatar autora Eliška Justová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2019
Zboží vždy přijde rychle a anadherne zabalené, se vším jsem pokaždé nadmíru spokojena.
JG Avatar autora Jana Anna Glazarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2019
LT Avatar autora Lenka Tomášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2019
Avatar autora Monika Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2019
Moc děkuji za ochotu, vstřícnost a nádherné produkty.
TK Avatar autora Tereza Koutenská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2019
Avatar autora Jakub Šnajdr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2019
NH Avatar autora Natálie Holáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2019
DL Avatar autora Denisa Lišková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2019
Spokojenost na 100% :)
Avatar autora Dana Šídová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2019
Jsem opravdu velmi spokojena :) Jen tak dal, drzim palce.
AL Avatar autora Anna Lörinczová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2019
IS Avatar autora Iva Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2019
Zboží krásně zabalené, dorazilo rychle. Celý nákup v pořádku.
KV Avatar autora Kateřina Votápková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
LP Avatar autora Lucie Prázdná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2019
MB Avatar autora Michaela Benková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2019
MK Avatar autora Milada Koutníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2019
ŠV Avatar autora Šárka Vojáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2019
KS Avatar autora Kristýna Svatošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2019
Na Epipí jsem přišla náhodou a jsem za to ráda. Komunikace bez problémů, rychlé vyřízení, osobní odběr v Praze,... Krásné produkty, které jsou stylové, nádherně malované a prostě takové roztomilé. Už jen zabalení bylo pohlazením na duši. Děkuji moc...
JN Avatar autora Jana Nosková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2019
Krásné, originální a kvalitně zpracované zboží. Rychlé vyřízení objednávky.

Ovládací prvky výpisu

4991 položek celkem