Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4938 hodnocení
5
4890x
4
36x
3
4x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LV
Lucie Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Opět krásné produkty 🤩 já i moje holky jsme vždy moc nadšené 😍 a to balení 📦 taky top 🤗 děkujeme ‼️ jste boží 🥰
MN
Magdaléna NEPLECHOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
MJ
Marcela Jirkovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Velká spokojenost.
VO
Vanessa Ondráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Můj nejoblíbenější obchod na balicí papíry, jmenovky, ale i další papírenské zboží. Krásné motivy a velký výběr, všechno má super kvalitu provedení.
NG
Nataliia Gnievysheva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
ŠV
Šárka Vilímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2025
MP
Miluše Pohořalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2025
vše dokonalé
VH
Vladimír Hvězda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2025
Rychlost dodání
dobré ceny
BŠ
Barbora Škodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2025
Nádherné a kvalitní zboží, ručně malované vzory. Dodání bez problémů. Ekologicky balené, ale tak, aby se nic nepoškodilo. Dáreček k objednávce.
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Krásné a kvalitní provedení
ŽR
Žaneta Románková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
RE
Růžena Erlebachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
EJ
Eva Jankovská
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
LŠ
Liana Špatenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
EK
Eva Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
ON
Olga Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
PM
Petra Machalíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Perfektni, krasne veci, rychle dodani, jsem moc spokojena a doporucuji :)
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Včera mi dorazila termoska, hadřík na brýle, plátěná taška a záložka vše s motivem ryb a musím říct, že je to krásnější než na fotkách. Skvělý dárek a jsem velmi spokojená, doporučuji
JL
Jana Lukášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
DK
Dagmar Kneřová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2025
Líbí se mi zpracování a velmi rychlé dodání.
