Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4953 hodnocení
5
4905x
4
36x
3
4x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ŠK Avatar autora Šárka Kožinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
KU Avatar autora Kateřina Uldrychová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
IM Avatar autora Iva Manová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
OT Avatar autora Olga Trojanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
AK Avatar autora Alena Kubova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2023
Vse perfektni, krasne zabalene, nadherne produky. Doufam, ze udela darek radost!
Avatar autora Marek Štefl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
Krásné hrníčky 👍🕊️
LC Avatar autora Lucie Chvojková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
PC Avatar autora Pavla Chroustovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2023
LN Avatar autora Lucie Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
MP Avatar autora Michaela Peřinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
MM Avatar autora Michaela Morkesová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
JF Avatar autora Jitka Fejtková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
+ Velmi milí zaměstnanci
+ Krásný obchůdek opravdu plný radosti

MD Avatar autora Martina Dosedlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
DK Avatar autora Daniela Kořínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
Bezvadné
JB Avatar autora Jitka Bohatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2023
Avatar autora Markéta Štěpánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2023
Milá a bezproblémová komunikace, rychlé dodání a v neposlední řadě krásné produkty :)
VB Avatar autora Vítězslav Blažek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2023
Krásné věci, rychlé dodáni. Doporučuji
JB Avatar autora Jarmila Briešťanská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2023

Ovládací prvky výpisu

4957 položek celkem