Samolepka - dog friendly

Kód: 1169
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem

Samolepka s nápisem DOG FRIENDLY určená na výlohu provozovny pro každého, u koho jsou pejskové vítáni. Průměr samolepky 95mm. Čirá samolepka s bílým tiskem. Určená na nalepení zevnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste oživit výlohu svého podniku vzhlednými samolepkami a informovat své zákazníky už při vstupu? Tak tohle je samolepka přímo pro vás. Průměr kruhu je 95 mm, jedná se o bílý tisk na čirou samolepku. Samolepka je určená na vylepení do okna / výlohy zevnitř, je ale možné vytvořit vám variantu, která by se lepila zvenku, v tom případě nám to prosím napište do poznámky při dokončování vaší objednávky.

Rádi vám také vytvoříme design samolepky na zakázku, stačí se na nás obrátit skrze e-mail nebo telefonní kontakt a domluvit podrobnosti. Design samolepky je z dílny ePipí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Hmotnost: 0.001 kg
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
MR Avatar autora | 1.5.2024
Bohužel , po odlepeni se druhá strana snadno odře a jsou na ni vidět škrábance. Na dveře ,které se otvírají naprosto nevhodné .
JV Avatar autora Jakub Výtisk (Administrátor) 2.5.2024
Dobrý den, Michale. To je zvláštní, prodáváme tyto samolepky na výlohu již 4 roky a prodaly se jich určitě stovky. Nikdo nikdy s podobnou zpětnou vazbou nepřišel. :( Sami ji máme na výloze a vím osobně o 3 pražských provozech, kde naše výlohové samolepky mají a viděl jsem je naživo, vypadají fajn. :) Dokonce máme jednu na okně u auta na spolujezdci - to okno se pravidelně zavírá a otevírá bez jakýchkoliv známek opotřebení na samolepce. Tyto samolepky nám tiskne Copy general a jedná se o samolepky do interiéru s deklarovanou životností 5 let. Nerozumím, jak se mohlo ihned po odlépnutí něco poškrábat...určitě nám napište i na email, pokud budete chtít zkusit samolepku jinou nebo objednávku refundovat. Jsme tu pro Vás, Jakub, ePiPí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: