Radosti na zakázku

Pokud si z naší stálé nabídky nemůžete vybrat a máte nějaký velmi konkrétní nápad, který jste u nás nenašli, nezoufejte! Tvoříme také radosti na zakázku!

To znamená, že pokud chcete obdarovat někoho Vám blízkého (nebo sami sebe) originálním kouskem ruční práce, můžeme Vám vytvořit malované džínové bundy, autorské akvarelové/akrylové malby a spoustu dalšího!!

Níže se můžete pokochat a inspirovat některými výrobky, které jsme vyráběli pro naše zákazníky v minulosti.

Děláme také B2B zakázky, pokud jste firma a chtěli byste například vytvořit jednotnou grafiku/motivy například na bloky/sešity aj., neváhejte se na nás také obrátit, jednoduše zvolte ve formuláře níže možnost "B2B - firemní zakázky".

Vyplňte prosím formulář níže, kde popište co možná nejpřesněji jakou máte představu, my se Vám následně ozveme na uvedenou emailovou adresu zpět. Prosíme tedy o pečlivé uvedení veškerých kontaktních informací. Nenechte se odradit výběrem kategorie, pokud tam nenaleznete tu svou, zkuste nám popsat, o co byste měli zájem - uděláme vše pro to, abychom Vám vyšli vstříc.

Vzhledem k náročnosti zakázkové práce upozorňujeme, že se doba výroby Vaší radosti může velmi lišit (O všem konkrétním Vás samozřejmě budeme informovat emailem). Děkujeme za pochopení.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: