O Nás

 

Ahoj!

Děkujeme, že jste se zastavili na naší stránce plné radostí a především, že Vás zajímá, kdo vlastně jsme a zavítali jste i na tuto konrétní záložku :)

Kdo tedy je to ePipí? Jsme dva mladí umělci, kteří kromě toho, že jsou již 6 let ve vztahu osobním, tak se nedávno rozhodli vzít životní štěstí do vlastních rukou a založit si vlastní podnikání.

Adélka je ta, která kreslí veškeré (ano, opravdu veškeré!!!) ilustrace, které najdete na našich výrobcích. Všechno čaruje pomocí svých štětců, fixů a akvarelu. Dále se nám také stará o sociální sítě, jelikož tam stejně tráví každou volnou chvíli! 

Kuba je zase kontrolor, který připravuje všechny ilustrace k tisku, stará se o to, aby ty krásy vypadaly ještě krásněji po tom, co se nám vrátí z tiskárny. Zároveň má na starosti, co se vlastně bude v domácnosti vyrábět, na čem se bude pracovat a stará se o takové ty zábavy jako je daňová evidence a spolupráce s různými partnery. 

ePipí samotné je ilustrované (nejen) papírnictví. Naleznete zde naši tvorbu - naše malé radosti, tvořené s láskou a chutí radovat se z drobností (a všechny ručně!). Hlavním motivem jsou zvířátka a krásno přírody - staráme se také o ekologii, všechny naše pohlednice jsou balené v kompostovatelném obalu s recyklovanou obálkou a naše zápisníky NOTÉ jsou všechno jen ne jednorázové. 

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za návštěvu našeho obchodu a doufáme, že vám naše radosti vykouzlí úsměv na rtech! :)

Adéla & Jakub