Novinky

MINT: Prague fashion market

Ahoj!

 

Ještě ani nenastal čas Dyzajn marketu, o kterém jsme Vás informovali v minulé novince na našem webu a už se nám podařilo zajistit si místo na dalši skvělé akci! :)

 

Pokud jste o MINTu ještě neslyšeli, doporučuji zavítat na jejich FB stránky >> https://www.facebook.com/mintmarket.cz/.

 

Jedná se o trhy s nezávislou módou, které se konají na různých místech po celé České Republice, a za těch několik let si vybudovali velmi dobrou pověst jak mezi pronajímateli prodejních míst, tak především návštěvníky.

 

Pro nás to bude na MINTu premiéra, takže jsme ve velkém očekávání, co nového nás čeká, přijďte nám pomoct oprostit se od prvotní trémy z neznámého :))

 

KDY a KDE?

Praha, OD Kotva (metro Náměstí Republiky), 5. a 6. patro - Tyto patra jsou běžně návštěvníkům nepřístupné.

21. a 22. 4. 2018

 

  • SOBOTA: 11:00 až 19:00
  • NEDĚLE: 10:00 až 17:00

 

Kromě spousty lokálních designérů a krásných výhledů z 5. a 6 patra Kotvy, se můžete těšit na bohatý doprovodný program jako například (a nejenom) maňáskové divadlo či divadlo na motivy příběhu dřevěného Pinocchia.

 

VSTUPNÉ JE ZDARMA a místo má BEZBRARIÉROVÝ PŘÍSTUP

 

Více info přímo o akci na příslušném FB Eventu >> https://www.facebook.com/events/1828053667493711/

 

My se moc těšíme, a co Vy?

 

Dyzajn market - jaro

Dyzajn market - Jaro

 

První jarní víkend přivítáme svou účastí na jarním Dyzajn marketu, který se uskuteční 24. - 25. 3. 2018 v Praze na náměstí Václava Havla, vždy od 10 do 19 hodin.

Můžete se těšit na zhruba 180 českých i zahraničních dyzajnérů, koncerty, divadla pro děti, autorská čtení, DJs, zajímavé workshopy, výstavy, dětský koutek, skvělé jídlo a pití. A samozřejmě hlavně na nás! S úsměvem a skvělou náladou! :)

Chystáme novinky, které odhalíme buď těsně před tímto marketem, nebo až přímo na něm, takže neváhejte a stavte se okouknout naše radosti, nebo nás prostě jen tak pozdravit a udělat nám den krásnější. :)

 

Jakub a Adéla

 

 

dyzajn-market

zdroj: Dyzajn market