Rodinný plánovací kalendář 2024 - Malovaný rok

Kód: 3831
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem

Rodinný plánovací kalendář na rok 2024 s autorskými ilustracemi na každém listu. Rozměr A3 (420 x 297 mm) s kroužkovou kalendářovou vazbou, recyklovaný papír (300g). Ideální pomocník pro rodiny, do kanceláře nebo jako to-do list s datováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnný plánovací kalendář je ideálním pomocníkem do početných rodin, do kanceláře nebo i pro jednotlivce. Každý sloupec přísluší jednomu členu rodiny nebo kolegovi v práci, ten si pak do sloupečku může vypsat kdy má dovolenou, kdy lékaře nebo si tak můžete rozdělit služby na úklid bytu a úkoly.

Rodiče tak mohou mít i lepší přehled o tom, kdy má který člen rodiny nějaký koníček, naplánovat si výlety a nebo povinnosti.

Do prvního řádku se vypíší jednotlivá jména nebo konkrétní povinnosti, které Vás v měsíci čekají. Celkem máte prostor na 5 jmen (5 sloupců).

Kalendář na rok 2024 má celkem 13 listů (titulní strana + 12 měsíců), které jsou spojené kroužkovou kalendářovou vazbou. Po každém měsíci se list pouze přetočí na konec.

Ilustrace na každé straně vám chvíle plánování zpříjemní a tak budete kalendářem listovat s radostí. Po dokončení měsíce je možné ilustraci z listu vystřihnout a zarámovat. :-)

Všechny ilustrace v kalendáři jsou malované akvarelem a poté kvalitně natištěné na pevný recyklovaný papír.

Navrženo a s láskou vyrobeno v České republice.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diáře a kalendáře
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: